Šluosčių priežiūra

🚚 NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje! Prekių katalogas

Jei norite, kad šluostės tarnautų ilgai ir valytų gerai…turite jas tinkamai prižiūrėti 😉👌

Nieko sudėtingo..tik keli žingsneliai…

☘ Prieš pirmą valymą namų linijos šluostes išskalbkite skalbyklėje naudojant ne didesnę nei 60 laipsnių, 1000 apsukų programą. Galite naudoti įprastą skalbiklį, kurio sudėtyje nėra minkštiklio. Šluostes galite skalbti kartu su nedažančiais audiniais.

☘ Pirmus 3-4 kartus, po kiekvieno valymo, šluostes skalbkite skalbyklėje tam, kad jos aktyvuotųsi ir valytų dar geriau nei pirmus kartus. 

☘ Skalbiant skalbyklėje, ROŽINĘ šluostę dėkite į užsegamą tinklelį/maišelį, kad nepritrauktų pūkų nuo kitų šluosčių ar drabužių. Po kiekvieno naudojimo šluostę rekomenduojama išpurtyti lauke arba nusiurbti siurbliu.

☘ SUNBEAM sausinimo audinį rekomenduojama skalbti kaip ir visas namų linijos šluostes. Jei sausinimo šluostė palieka dryžius, rekomenduojama ją išplauti su rudu NanoSilverTechnology muilu ir gerai išskalauti po tekančiu vandeniu. 

☘ Visas šluostes rekomenduojama džiovinti natūraliai, ne džiovyklėje. Jei džiovinsite ant gyvatuko, patieskite rankšluostuką ir tuomet ant jo sudėkite šluostes. Svarbu, kad nebūtų tiesioginio sąlyčio su karščiu.

☘ Nerekomenduojama palikti purvinų šluosčių išdžiūti – sekančio valymo metu gali nulūžinėti šereliai.

☘ Valomo paviršiaus netrinkite, valykite sukamaisiais judesiais, nespauskite.

☘ Nuolatos naudojant namų linijos šluostes, karts nuo karto praskalbkite su rudu NanoSilverTechnology muilu ir pagal poreikį skalbyklėje.

☘ Kūno/veido linijos šluosčių nerekomenduojame skalbti skalbyklėje. Prieš/po kiekvieno naudojimo kruopščiai išplaukite baltuoju NanoSilver muiliuku ir išdžiovinkite.

Švarių namų be chemijos😉

    Krepšelis