Apmokėjimas

🚚 NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje! Prekių katalogas

Apmokėjimas galimas naudojant „PAYSERA“ arba PayPal sistemą.

1. Pasirinkę prekes ir užsiregistravę, skiltyje „Apmokėjimas“ pasirinkite mokėjimo būdą. Apmokėjimą per „Paysera“ sistemą galėsite atlikti, jeigu turite sąskaitą banke ir esate pasirašę elektroninės bankininkystės sutartį.

2. Paspaudę ant „Paysera“ langelio, būsite nukreipti į puslapį, kuriame galėsite pasirinkti banką, per kurį norite atlikti apmokėjimą.

3. Išsirinkę banką, būsite nukreipti į pasirinkto banko puslapį, kuriame turėsite prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės sistemos įprastu būdu.

4. Atlikus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, ir Jūs būsite nukreipti į nanosluostes.lt puslapį, kuriame bus nurodytas užsakymo ir apmokėjimo patvirtinimo numeris. Rekomenduojame išsaugoti ar atspausdinti šį patvirtinimo pranešimą.

Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio ir grįžtant į internetinę parduotuvę nanosluostes.lt neperduodami. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka konkrečiam bankui, nes visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.

Apmokėjimas pasirinkus PayPal galimas tik tuo atveju jei Jūs turite registraciją/prieigą prie PayPal.

 

    Krepšelis